שאלות נפוצות

ניתן להגיש בקשה להחזר מס עבור 6 השנים האחרונות.

כלומר, נכון לשנת 2020, ניתן להגיש בקשה להחזר מס עבור 6 השנים שקדמו לה – 2014-2019.

אנחנו במוגל מלווים אתכם גם בשנים הבאות, ודואגים להחזיר לכם את כל מה שמגיע לכם, עד השקל האחרון.

לא, אין עלות פתיחת תיק. הבדיקה היא בחינם. אנחנו גובים שכר טרחה רק לאחר קבלת ההחזר לחשבונכם. ככה אתם לא צריכים להוציא כסף לפני שראיתם סכום גדול בהרבה נכנס לחשבונכם.

אנחנו במוגל מלווים אתכם גם בשנים הבאות, ודואגים להחזיר לכם את כל מה שמגיע לכם, עד השקל האחרון.

אנחנו מספקים שילוב מנצח של חיסכון בבירוקרטיה, יעילות ויחס אישי, תוך הקפדה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד.

אנחנו משיגים עבורכם אישורים חיוניים ומגיעים לכל פינה - עושים כל מה שניתן בשביל שאתם תקבלו את כל מה שמגיע לכם, עד השקל האחרון.

לחברות המגבילות את עצמן בגובה שכר הטרחה אין אינטרס להתאמץ ולחפש עבורך את כל מה שניתן, בשביל להשיג החזר מרבי. הן משיגות את ההחזרים הפשוטים, ולא את מה שמעבר, הדורש מיומנות והשקעה נוספת.

לנו יש תמריץ להשיג עבורכם את ההחזר המרבי. בתחום של החזרי מס אתם רוצים שלמי שמטפל בכם יהיה תגמול על ההשקעה שלו. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

אנחנו בודקים את הזכאות להחזר מס בכל שנה ושנה ומגיעים לתוצאות המדויקות ביותר. אתם מחליטים האם להגיש את הדו"חות או לא. התשלום מבוסס תוצאות.

כן. כפי שאמרנו, הליך הבדיקה הוא בחינם ואנחנו לא מאמינים בלכבול את לקוחותינו. אם מסיבה כלשהי בחרתם להפסיק את ההליך, ניתן לעשות זאת ללא עלות עד לשלב בו חתמתם על הדוחות והגשנו עבורכם את הבקשות להחזר למס הכנסה.

בהחלט. אנו מטפלים בך לכל אורך הדרך, עד לקבלת ההחזר לחשבון הבנק. גם 1,000 שקלים ואפילו 500 זה סכום מכובד עבור לא יותר מכמה דקות של השקעה מצידך.

כן, יש לנו מחלקה מקצועית המטפלת בעצמאים, לפי מודל זהה של חסכון בבירוקרטיה, יעילות, שירות ויחס אישי.

ניתן ליצור קשר או להשאיר פרטים בכל עניין בתחום זה ותחומים נוספים.

דילוג לתוכן